Seyahat Sağlık Sigortası

Seyahat Sağlık Sigortası

Günümüzde seyahat etme oranı çok artmıştır. Gerek iş için olsun gerek tatil için olsun sürekli olarak seyahat halindeyiz. Özellikle özel günlerde ve yaz tatillerinde çok fazla seyahat edildiği için seferler bile yeterli olmayıp ek seferler açılıyor. Bu kadar yoğunluk olduğu için kaza oranlarında büyük ölçüde artıyor. Bu kazalar için sigorta şirketlerinin size sunduğu seyahat sigortası sayesinde yoldayken başınıza gelebilecek kaza, hastalık, yolculuk riskleri gibi  durumlarda hiçbir ücret ödemeden yolunuza devam edebilirsiniz. Hastane masrafları , bagaj , bavul kaybolması gibi bir çok risk için teminat alabilirsiniz.

 

Seyahat Sağlık Sigortası, kişinin kendi isteğine göre yapılır. İstenilirse tek seferlik yolculuk için istenilirse yıl boyunca yapacağı tüm seyahatler için sigorta yaptırılabilir.  Eğer sık sık seyahat ediyorsanız sizin için en doğru olan yıllık poliçeler olacaktır. Tatile harcadığınız fiyatın çok daha az bir miktarını ödeyerek sigortanızı yaptırabilirsiniz. Yaşanma riski ne kadar büyük olursa olsun poliçenin primleri en az bedelden sunulmaktadır ve ihtiyaç halinde kişinin tüm masrafları temin edilir.

 

Henüz yola çıkmadıysanız ve planınız varsa ; olabilecek kazalar , hastalıklar ve yolculuk riskleri gibi aksiliklerin önüne geçmek istiyorsanız geç olmadan seyahat sigortası yaptırmalısınız. Sağlıklı bir yolculuk için sigortanızı yaptırmayı unutmayın. Sağlık sigortası, deprem sigortası, yangın ve hırsızlık sigortası gibi bir çok sigorta hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en uygun fiyata en konforlu hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Sizde kendinizi düşünüp sigortanızı yaptırmayı unutmayın.