BİZ KİMİZ?

BİZ KİMİZ?

Hakkımızda

2015 yılında Bayraktar Holding bünyesinde faaliyetlerine başlayan ve 2019 yılında yeni yapılanma sürecine giren BSA Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., kaliteli ve aktif sigortacılık hizmeti sunma amacıyla sigorta sektörüne öncülük eden büyük sigorta şirketlerinin acentelik faaliyetlerini yürütmekte olup; branşında uzmanlaşmış, aktif bilgi ve donanıma sahip, deneyimli kadrosu ile sigortacılık hizmetleri vermektedir.


Doğru Teminatlı Poliçe ile Sürprizlerle Karşılaşmayın

Belki de başarımızın tek ve yegâne sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. BSA Sigortada olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.


Bahane Değil Çözüm Üretiyoruz

Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.


Hızlı ve Alternatifli Teklifler Sunuyoruz

Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Tüm çalışanlarımızında bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Zamanın ne kadar önemli olduğunu da çok iyi biliyoruz. Tüm teklif süreçlerinde, güçlü sistem altyapımızın desteği ile en hızlı ve doğru teklifi sizlere sunmak için 7/24 çalışıyoruz.